ניפגש לקפה? מלא/י את פרטיך ואשמח להיפגש

 • ניקיון דירות

  מחפשים חברה המתמחה בניקיון דירות? חולמים שהדירה שלכם תהיה נקיה ולא תצטרכו לחשוב בכלל על האופציה הזו שאתם צריכים לנקות אחרי יום עבודה

  תוכן עניינים [הצג]

  עם קליניקס פלוס אתם יכולים להיות בטוחים שאתם נמצאים בידיים הכי טובות שיש וכי הדירה שלכם תהיה נקיה באופן יסודי

  מדוע חברה לניקיון דירות על פני עוזרת?

  ישראלים רבים נעזרים בשירותיה של עוזרת שמנקה עבורם את הבית. יש ישראלים שמזמינים עוזרת פעמיים בשבוע, אחרים נעזרים בשירותים של עוזרת רק פעם בשבוע ויש כאלה שפעם בשבועיים בהחלט מספיק עבורם. השאלה היא מה ההבדל בין חברה מקצועית המתמחה בניקיון דירות לבין עוזרת

  1. אין הברזות - אתם קובעים עם העוזרת יום ושעה, מארגנים את הבית יום קודם, מסדרים כדי שיהיה לה קל ונוח לנקות, מכינים מצעים חדשים, רוכשים את חומרי הניקוי הנדרשים אבל ממש שעה לפני שהיא אמורה להגיע, היא שולחת לכם הודעה שהיא לא מגיעה. אז נכון לכולנו יש בלתמים אבל שמדובר בהברזה על בסיס קבוע, זה כבר פחות לעניין. אתם מנסים להירגע אבל אין ספק שזו סיטואציה מרגיזה. בסוף מי צריך לנקות? אתםאם גם לכם מוכרת התחושה הזו, כדאי לכם לנסות את שירותיה של חברת ניקיון מקצועית. עם חברת ניקיון דירות מקצועית זה פשוט לא קורה. החברה מעסיקה כמות גדולה של עובדים בהתאם לצורך ולכן אין מצב שאתם נתקעים בלי שהדירה שלכם נקיה ביום ובשעה שנקבעו מראש. אין הברזות, אין בלתמים ואתם יודעים שבסוף היום שתגיעו הביתה, הדירה תהיה נקיה, מריחה ומסודרת. הכי כייף בעולם להיכנס ככה הביתה

  2. תנאי העסקה - כשאתם מעסיקים עוזרת על בסיס קבוע אתם אמורים לדאוג לתנאי העסקה נאותים. בואו נתחיל מזה שרוב העוזרים והעוזרות, המנקים והמנקות בישראל עובדים ללא רישיון. העסקה של עובד זר ללא רישיון מוגדרת כעבירה פלילית על החוק ולכן כאשר אתם מעסיקים מישהו שאין לו רישיון לעבוד בארץ, אתם מסכנים את עצמכם ואת המשפחה שלכם. לעומת זאת, כשאתם בוחרים בחברת ניקיון דירות, אתם לא מסתכנים בשום צורה. החברה היא זו שדואגת לכל התנאים של העובדים שלה, דואגת לשלם להם שכר הוגן, מבטחת אותם ודואגת לשאר הביטוחים הנדרשים

  3. חומרי ניקיון - כידוע חומרי ניקיון הם דבר לא זול ויש גם ציוד ניקיון שעלינו לדאוג לו. בשונה מהעסקת עוזרת, שזה מצב שבו אתם אלה שצריכים לרכוש את חומרי הניקיון והמוצרים השונים הביתה, חברת ניקיון דירות היא זו שדואגת עבורכם לכל מה שצריך. חומרי ניקיון לחלל השירותים, האמבטיה והכלים הסניטריים, חומרי ניקיון לחלונות והתריסים, חומרי ניקיון לרצפה או הפרקט, חומרי ניקיון לרהיטים ועוד. כך בעצם אתם מוזילים משמעותית את העלות החודשית של רכישת מוצרי ניקיון. מדובר במוצרי ניקיון איכותיים וידידותיים לסביבה כמובן.

  4. יסודיות ויעילות ללא פשרות  - בדרך כלל שאנחנו מעסיקים עוזרת עלינו להשגיח שהיא אכן מבצעת את המשימות שחשובות לנו כמו שצריך. אנו צריכים  להשאיר לה דף משימות או להסביר לה לפני כן מה אנחנו רוצים שהיא תעשה ולהיות סוג של מפקח. לא תמיד הדברים נעשים כמו שהיינו רוצים. חברת ניקיון מקפידה לעשות את הדברים כמו שצריך, בדיוק כמו שאתם רוצים והניקיון הוא יסודי ומקצועי לאורך כל התהליך. אין פשרות, אין עיגולי פינות. נקי זה לא מספיק, הכל חייב להיות מבריק.

   

  עדיין אין לכם חברת ניקיון דירות? כל הסיבות לקחת אחת

  אם עדיין לא השתכנעתם הנה כמה סיבות שבהחלט כדאי לכם לשקול זאת ברצינות….

  חיסכון אדיר בזמן

  רובנו עובדים במהלך שעות היום ואחהצ עלינו לדאוג לסידורים, לקניות, להיות עם הילדים שלנו ולדאוג גם לצרכים שלהם וכידוע הם רבים מאוד. אם חושבים על זה לרגע למי באמת יש זמן לנקות את הבית ואם כבר אנחנו מפנים זמן לזה לרוב זה על חשבון סוף השבוע, הזמן שהכי היינו רוצים פשוט לנוח. אז במקום לבזבז את הזמן הפנוי שלכם בניקיונות, פשוט הזמינו חברת ניקיון דירות ותנצלו את הזמן שלכם לדברים אחרים שבינינו הם הרבה יותר כיפיים.

   

  יסודיות

  לא כולנו יודעים לנקות את הבית בצורה יסודית ומקצועית. לא פעם יצא לכם ודאי לנקות ואז תוך זמן קצר להרגיש את הפירורים שנשארו על הרצפה. חברת ניקיון מקצועית מנקה את הדירה שלכם ביסודיות, כאשר האיש או האישה שמנקים דואגים להזיז את הספות והכורסאות, להרים את כל הדברים גבוה בזמן השטיפה, דואגים לניקיון של החלונות והתריסים בצורה יסודית ומקצועית, מחליפים מצעים במידת הצורך, מנקים את החיפויים השונים בחלליםהכיורים, הארונות ועוד. בקיצור, הדירה תהיה נקייה לגמרי בהתאמה אישית לצרכים ולדרישות שלכם.

   

  פחות כאבים, יותר שלווה

  כידוע, ניקיון של דירה הוא עבודה פיזית של ממש. עלינו להתכופף, לעלות גבוה לניקיון של אבק וזה יכול הרבה פעמים להיות לא פשוט, בעיקר שעלינו לעשות עוד כל כך הרבה דברים במהלך היום.

  אז פשוט תחסכו את זה מעצמכם ותעברו לחברת ניקיון, תרימו את הרגליים בסוף היום על הספה ותשתו משקה שאתם אוהבים, הניקיון עלינו. כשנעזרים בחברת ניקיון, עצם המחשבה שהבית נקי ומסודר לאורך השבוע, מוריד מאיתנו מעמסה וזה פשוט עושה המון שקט נפשי ופיזי בגוף. לא סתם הרבה אנשים בוחרים להיעזר בחברת ניקיון ולוותר על פינוקים אחרים, כי זה באמת כייף שהבית נקי.

  כן חשוב לבחור בחברה ניקיון דירות מקצועית, יסודית, עם ניסיון, כזו שעושה שימוש בחומרים ובמכשור מקצועי כדי שתדעו במאה אחוז שאתם בידיים טובות.

  לפרטים נוספים אודות שירותי ניקיון לדירות, בתים ומשרדים צרו איתנו קשר ונשמח להעניק לכם מענה מלא לכל השאלות


אורי

קליניקס פלוס הבחירה הנכונה

 • שלח טופס

נכנסים לבית חדש? ​​​​​​​

תנו לנו לעשות אותו מבריק יותר

חברת ניקיון מקצועית
YeshBe - בניית אתרים בחינם

©כל הזכויות שמורות לקליניקס פלוס, חברת ניקיון וניקיון לפני איכלוס