חיפשתם עשרות חברות לניקיון לפני איכלוס בתל אביב ותמיד לא הייתם מסופקים מהשירות והמקצועיות 

חיפשתם עשרות חברות לניקיון לפני איכלוס בתל אביב ותמיד לא הייתם מסופקים מהשירות והמקצועיות 

לא עוד...

אנחנו בחברת קליניקס פלוס עם ניסיון של וותק 15 שנה בתחום הניקיון וניקיון לפני איכלוס,

לאחר שתעברו דרכנו אנחנו מבטיחים לכם שלא תרצו לעבוד אם אף חברה אחרת.

 

ניקיון לפני מעבר דירה בתל אביב :

תל אביב מי לא שמה על תל אביב בכל העולם, עיר ללא הפסקה, ומי שגר שם בדרך כלל ייקח לו שעה שעתיים עד שהוא יצליח להגיע הביתה.

גם לעבור דירה או להכנס לבית חדש זה מעמסה לא קלה, במיוחד שצריך להזמין שירותי ניקיון. כיום בתל אביב מאות בתי עסק, עיר שרק פורחת ומביאה עוד תיירים מה שמקשה גם על מעבר דירה.

לכן חברת קליניקס פלוס הקימה סניף נוסף בתל אביב בשביל שכל מי שצריך שירות מהיר של ניקיון לפני איכלוס 

וניקיון ברמה אחת מעל כולם.

ייקבל את השירות הטוב ביותר שאפשר לבקש.

 

צריכים ניקיון לפני מעבר דירה?

אם גם אתם צריכים ניקיון לפני מעבר דירה ואתם רואים שיש לכם הרבה מאוד בלאגנים בדירה לא פשוט היום להזמין חברות ניקיון שיבצעו את הניקיון הזה היום

לבצע פוליש מצריך הרבה מאוד טכנולוגיה מתקדמת במכונות ובאנשים שידעו איך לבצע את העבודה, חברת קליניק פלוס באה לתת את המענה הזה אנחנו עם

מעל 15 שנות ותק בתחום הניקיון לפני איכלוס, שירותי ניקיון, ניקיון משרדים, וכמובן אנשים שיודעים לבצע את העבודה בדרך הנכונה ביותר.

 

לא פעם הזמינו אותנו אנשים שפשוט הזמינו חברות ניקיון שלא הצליחו לבצע את העבודה כמו שצריך ומה שיצא בסוף זה שאנחנו עושים את הניקיון מההתחלה עד שהם יהיו מרוצים.

היום יש אנשים שעוברים לדירה חדשה או דירה משופצת נכנסים לדירה ורואים רק בלאגנים זה אומר לכלוך בכל הריצוף שמצריך פוליש רציני בכל הדירה וגם כתמים

שלא קל להוריד אותם כתמים כאלה בדרך כלל מצריך עובדים שהם יודעים את העבודה כמו שצריך בשביל שזה לא יפגע באיכות של הקירות, בריצוף וכו..

 

שירותי ניקיון תחת קורת גג אחת:

חברת קליניקס פלוס נותנת שירותי ניקיון תחת קורת גג אחת מה זה אומר זה אומר שאנחנו עושים מאלף עד תף את כל נושא הניקיון ניקיון לפני איכלוס באזור תל אביב אזור המרכז + סניפים שאנחנו פותחים בכל חלקי הארץ

לחברתינו יש צוות מיומן שיודע את העבודה בכל נושא הניקיון אנחנו מידי פעם שולחים את העובדים שלנו להשתלמויות ושם אנחנו בטוחים שהם יעשו את העבודה על הצד הטוב ביותר לא רק מבחינת עובד הניקיון גם צריך כלים מיוחדים מה זה אומר כלים מיוחדים כלים מיוחדים זה מכונות שיודעת לעשות פוליש על הצד הטוב ביותר פוליש לכל סוגי הריצוף אם זה גם פרקטים זה חשוב בשביל שהחומר של הריצוף לא יהרס לאחר שעוברים דירה לפני כניסה לבית או דירה משופצת.

 

לא רק ניקיון לפני איכלוס:

אנחנו חברה שלא מבצעת רק ניקיון לפני איכלוס אנחנו מבצעים גם ניקיון משרדים ניקיון לפני כניסה למשרד חדש כל סוגי הניקיון שאתם צריכים אנחנו כאן בשבילכם לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר בחלק מהמקומות אנחנו גם מנהלים אחזקת מבנים משותפים, ניקוי בניינים, שיפוצים כללים לדירה במידה ואתם צריכים משהו דחוף.

 

כמו שאמרתי אם אתם צריכים ניקיון לפני איכלוס באזור תל אביב הרצליה אזור השרון או בכלל ניקיון כללי לבית או משרד חברת קליניק + תעמוד כאן בשבילך ותיתן לך את המענה שאתה שאתה צריך כמובן שירות טוב מחירים הוגנים והכי חשוב אנשים שכיף לדבר איתם אנחנו מקווים שתהיה מרוצה ואנחנו מחכים לך אנחנו פה.

נכנסים לבית חדש? ​​​​​​​

תנו לנו לעשות אותו מבריק יותר

חברת ניקיון מקצועית
YeshBe - בניית אתרים בחינם

©כל הזכויות שמורות לקליניקס פלוס, חברת ניקיון וניקיון לפני איכלוס