ניקיון לפני איכלוס

בכל חלקי הארץ

רגע לפני שאתם נכנסים לבית החדש שלכם ודאי ברור לכם שתאלצו לנקות אותו היטב. בית לאחר שיפוץ,

בית חדש שהסתיימה בנייתו ובית אותו אתם שוכרים יהיו מזמינים ונעימים יותר אם תבצעו ניקיון לפני איכלוס.

אם בחרתם לוותר על תהליך זה, סבירות גבוהה שתמצאו את עצמכם מנקים לאחר שהעברתם את כל חפציכם למקום המגורים החדש.

התוצאה במקרה זה תהיה השקעה של זמן יקר וכסף בהם יכולתם לעשות שימוש מושכל יותר. מדוע לא לנקות את הבית לפני המעבר הגדול ולהיכנס למרחב מחייה נעים ומצוחצח אם אפשר?

 

מה זה אומר ניקיון לפני איכלוס?

קליניקס פלוס עושה בשבילכם את העבודה בזמן קצר ובעלות נוחה. ניקיון של בני הבית דורש את הזמן לכך. לא אחת מדובר בבני הזוג, כלומר שני אנשי צוות לכל היותר ושימוש במוצרי ניקוי הנרכשים בעלות גבוהה בחנויות.

פעמים רבות דורש ניקיון דירה לאחר שיפוץ או ניקיון דירה מוזנחת במיוחד לכמה ימי חופש מהעבודה. אכן בזבוז זמן, כסף והשקעה פיזית ניכרת.

חברות המתמחות בתחום של ניקיון לפני איכלוס מעסיקות אנשי מקצוע מוסמכים לכך. כמו בכל תחום גם במקרה של ניקיון הניסיון מקנה את המיומנות והמיומנות מאפשרת עבודה מהירה ומקצועית.

אנשי הצוות של קליניקס פלוס מתודרכים באופן שוטף לביצוע יעיל ומקצועי תוך שמירה על בטיחותם.

 

על מנת לא לפגום במבנה הדירה (אריחים, רצפות, כלים סניטריים, ארונות עץ וכדומה), עושה קליניקס פלוס שימוש במוצרי ניקוי איכותיים המותאמים לכל מרכיב בדירה בהתאם לטיב החומר ממנו הוא מיוצר.

עבור כך נדרש ידע מקצועי. אנשי הצוות מיומנים ופועלים בשיתוף פעולה כדי לספק ללקוח את התוצאה המיטבית. נכללים במקרה זה גם התריסים והחלונות, כולל מקומות בלתי נגישים.

ניקיון לפני איכלוס – טיפים לבחירת חברה אמינה לניקיון

כאמור, חשוב לברר מה מספר אנשי הצוות שיגיע אל ביתכם. כמות במקרה זה תספק מהירות ויעילות עבודה.

 

אל תסתפקו בתשובה מעורפלת לגבי העניין. מחובתו של נציג חברת ניקוי להגיע אל הדירה כדי לבחון אותה ולתת הצעת מחיר מפורטת גם לגבי מספר האנשים שינקו אותה.

חשוב לברר מה בנוגע לאפשרות שייגרם נזק לדירה בשל בניקוי: סדקים במרצפות, תריס שבור, אגן כיור שהציפוי שלו התקלקל כתוצאה משימוש בחומר ניקוי שאינו מתאים,

ארון מטבח שהתנפח כתוצאה משימוש מוגזם במים וכולי. קליניקס פלוס לוקחת אחריות מלאה על התנהלות אנשי הצוות בדירה. שביעות רצונו של הלקוח חשובה משום שמייצגת את הצלחת החברה.

לסיכום, ניקיון לפני איכלוס דירה הוא בהחלט שירות מומלץ. כשיש גב מקצועי הלוקח את האחריות לביצוע המטלה, אתם יכולים להיות רגועים. איכות השירות חשובה,

שקיפות החוזה – התחייבות לפיצוי במקרה של פגיעה בדירה, עמידה בזמנים ואיכות עבודה – חשובים ומקנים את השלווה הנפשית לכל לקוח.

 

הידיעה כי בעלי מקצוע מוסמכים יבצעו את העבודה בצורה מהירה, על הצד הטוב ביותר ויחסכו לכם את הכסף,

הזמן והכוח שאתם הייתם משקיעים אם הייתם מבצעים זאת בעצמכם, פשוט שווה.

אנו מבצעים מגוון רחב של שירותי ניקיון וניקיון לפני איכלוס : 

 

איך זה עובד?

נכנסים לבית חדש? ​​​​​​​

תנו לנו לעשות אותו מבריק יותר

חברת ניקיון מקצועית
YeshBe - בניית אתרים בחינם

©כל הזכויות שמורות לקליניקס פלוס, חברת ניקיון וניקיון לפני איכלוס