ניפגש לקפה? מלא/י את פרטיך ואשמח להיפגש

 • מחיר פוליש לרצפות נחשב כדבר יקר ואולי לא

  לפעמים מחיר פוליש לרצפות נחשב כדבר יקר ואולי לא הכי משתלם כאשר אנחנו רוצים להבריק את הבית. מחיר פוליש רצפות לא תמיד חייב להיות כזה יקר, במאמר הבא נגדיר ונציג מה זה פוליש לרצפות ולמה מחיר פוליש לרצפות בסופו של דבר כן משתלם.

  תוכן עניינים [הצג]

  פוליש

  אז מה זה בכלל פוליש? פוליש בא מהמילה האנגלית “Polish”  כלומר להבריק! אם למשל תחליטו שאתם מנקים את הבית בצורה יסודית ובא לכם לספר לאנשים שלא שילמת מחיר על פוליש לרצפות, אתם יכולים פשוט לשפשף את הרצפה, להבריק אותה ולספר לאנשים שעשיתם פוליש. אז זהו, שלא בדיוק 😊.

  אז למה כן?

  פוליש לרצפות היא דרך מצויינת לשמר את איכות הרצפה, לתחזק את הרצפות ולהחזיר לרצפות את הברק הזה שאנחנו כל כך אוהבים. לעיתים אנחנו לא שמים לב, הזזת רהיטים בבית עלולה לשרוט את הרצפה, לכלוך וכתמים שנשארים על הרצפות לאורך השנים. הקפדה על פוליש לרצפות אחת לזמן שתגדירו, עלולה לעזור לכם לשמור בצורה המיטבית ביותר על הרצפות וגם להשאיר להן את הברק. לכן אני ממליץ ואומר: כן שווה להשקיע את המחיר לפוליש רצפות.

  סוגי פוליש

  פוליש ווקס- מתבצעת באמצעות מריחה של שעווה ייחודית על הרצפה, מחיר פוליש ווקס לרצפות הוא הזול מבין שלשות הסוגים העיקריים, אך החיסרון שלה שהיא פחות עמידה לאורך זמן, לכן ממומלץ לקחת זאת בחשבון כאשר מחליטים לעשות פוליש.

  פוליש קריסטל- הפוליש המושלם למרצפות שבהן קיימות כבר שריטות, מתבצע באמצעות הקצפה והחדרה של חומר קריסטלי שממלא את החריצים שנוצרו בעקבות שריטות, ואף משאיר ברק.

  פוליש אקרילי- זהו סוג הפוליש שכדאי לבחור כאשר רוצים להשיג תוצאות לאורך זמן, ממומלץ מאוד לבנייני משרדים או חללים בהם יש תנועה רבה של אנשים. נעשית בכך שמשתמשים בחומר אקרילי אשר נחשב לחומר שמחזיק לאורך זמן.

  לא משנה איזה פוליש תבחרו בסוף, תמיד כדאי וממולץ לבדוק את מחירים לפוליש רצפות שנמצאות בשוק לפני כן ובסופו של דבר לבחור את סוג הפוליש בהתאם לצרכים שלכם. כי בסופו של יום, אין על ההרגשה של רצפה נקייה ומצוחצחת.

  דווח על הדף
  67,583
  5,544

אורי

קליניקס פלוס הבחירה הנכונה

 • שלח טופס

נכנסים לבית חדש? ​​​​​​​

תנו לנו לעשות אותו מבריק יותר

חברת ניקיון מקצועית
YeshBe - בניית אתרים בחינם

©כל הזכויות שמורות לקליניקס פלוס, חברת ניקיון וניקיון לפני איכלוס