ניפגש לקפה? מלא/י את פרטיך ואשמח להיפגש

 • אנחנו בחברת קליניקס פלוס נראה לך מה זה ניקיון יסודי

  בין אם עברתם לדירה חדשה, הדירה שאתם מאכלסים כעט עברה תהליך שיפוץ או שאתם פעם בשנה רוצים לעשות ניקיון יסודי, אתם מסוגלים ויכולים לעשות את העבודה בעצמכם

  תוכן עניינים [הצג]

  בין אם עברתם לדירה חדשה, הדירה שאתם מאכלסים כעט עברה תהליך שיפוץ או שאתם פעם בשנה רוצים לעשות ניקיון יסודי, אתם מסוגלים ויכולים לעשות את העבודה בעצמכם, אך יש מקרים שעדיף פשוט להזמין איש מקצוע, גם כדי לחסוך לעצמכם זמן יקר מצד אחד ומצד שני לקבל את הניקיון בצורה יסודית ומקצועית ביותר.

  לרוב ניקוי הבית מסתיים בכך שאנחנו מנקים כדאי שיראה טוב ויפה, אך לא באמת נכנסים לפרטים הקטנים אשר יכול לעזור לנו לשמור על מצב הבית בצורה הטובה ביותר.

   

  פוליש לרצפה

  שמדברים על ניקיון יסודי, הדבר הראשון שקופץ לראש זהו הרצפה שלכם, המקום אליו בלי לשים לב אתם מסתכלים ב90% מהזמן שאתם נמצאים בבית, הרצפה מתלכלכת במהירות ומידי שנה חשוב לעשות ניקיון יסודי.

  קיימים שלשה סוגי פוליש עיקריים:

  • פוליש ווקס – נחשב לסוג פוליש הוותיק ביותר
  • פוליש קריסטל – נחשב לסוג פוליש הנפוץ ביותר בעולם
  • פוליש אקרילי – נחשב לסוג פוליש הנפוץ ביותר לבתי עסק גדולים ושטחים ציבוריים גדולים שונים.

  בסופו של יום, בחירת סוג הפוליש הוא בהתאם לצורכי הלקוח, חשוב לבחור את הפוליש שתתאים לצרכים שלכם, אפשר ואף מומלץ לקבל על כך יעוץ מקצועי.

   

  תהליך הפוליש

  בשלב הראשון מקרצפים את המרצפות ומנקים אותם באופן היסודי ביותר, לאחר הניקיון היסודי מיישמים פוליש ווקס או קריסטל, חשוב מאוד שהמכונה שמבצעת את הפוליש תהיה איכותית על מנת לקבל

  תוצאות מיטביות. הפוליש מעניק הברקה לאריחים אך גם הגנה להמשך. חשוב מאוד להשתמש בחומרים איכותיים או באנשי מקצוע על מנת לא לגרום נזק בלתי הפיך לרצפה.

  חשיבות מקומות נוספים לביצוע ניקוי יסודי

  אזורים נוספים בבית שבהם מומלץ לבצע ניקוי יסודי הן המקומות שבהם אנחנו מבלים את רוב הזמן או שנאספים בהם מרב החיידקים.

  • שירותים וחדרי אמבטיה- מקום שבוא מצטברים מרבית החיידקים בבית, לא תמיד מצליחים להגיע לרמת ניקיון אשר מאפשר אורך חיים בריא וטוב, לכן מומלץ אחד לכמה חודשים להביא אנשי מקצועי שיגיעו למקומות הבעייתיים, בסופו של יום מדובר בבריאות שלנו.
  • מטבח- המקום שבו אנחנו מבשלים ולכן חשוב מאוד שיהיה נקי ומסודר, מרמת הניקיון של המקרר, לכיור ועד לארונות שיש באזור המטבח,
  • חשוב לנקות על מנת למנוע ממזיקים שונים להתקרב לאזור וכמובן גם מחיידקים להצטבר.
  • שטיחים, וילונות וחלונות- גם לכל המרכיבים האלה יש אנשי מקצוע שיכולים להגיע, לנקות כמו שצריך ברמה הטובה ביותר, לשמוע על בית נקי, יפה ומצוחצח.

   

  עברנו בקצרה על פוליש, מקומות שבהן כדאי לעשות ניקיון יסודי, כמו שציינו למעלה, במקרים מסוימים אפשר לנקות לבד, אך על מנת להגיע לתוצאות הטובות ביותר,

  למנוע מפגעים בריאותיים וגם להפוך את הבית ליפה ולמצב חדש, רצוי ואף מומלץ להביא אנשי מקצוע.

   

אורי

קליניקס פלוס הבחירה הנכונה

 • שלח טופס

נכנסים לבית חדש? ​​​​​​​

תנו לנו לעשות אותו מבריק יותר

חברת ניקיון מקצועית
YeshBe - בניית אתרים בחינם

©כל הזכויות שמורות לקליניקס פלוס, חברת ניקיון וניקיון לפני איכלוס