ניפגש לקפה? מלא/י את פרטיך ואשמח להיפגש

 • הדירה החדשה שלכם עומדת ריקה וממתינה לניקיון?

  חברת קליניקס פלוס תבריק עבורכם את הבית החדש ותעניק לכם ניקיון ושירות מעולם אחר, חברת קליניקס פלוס מעניקה לכם התחלה נקייה, שקטה ובטוחה.

  תוכן עניינים [הצג]

  השקעתם ממיטב כספכם, זמן ואנרגיה בבית החדש שלכם וכבר אין לכם כוח להמשיך. אחרי חודשים של ריצות בבית ומאמצים שאתם השקעתם הכל מוכן הדירה עומדת ריקה וממתינה רק לכם לבוא ולהכנס

  כל מה שנותר לכם על מנת להגשים את עבודתכם הרבה בחודשים האחרונים הוא: לנקות, לקרצף, לגרד את שכבות הצבע, לשאוב, לטאטא, לרחוץ ולהבריק את הבית.

  כמה זמן ייקח לכם לנקות לבד את הבית החדש שלכם?

  ניקיון דירה חדשה זה קצת ניקיון שונה ממה שאתם מכירים. כדי לנקות בית חדש צריך יכולות ולא רק יכולות חברה מקצועית שתעשה את העבודה על הצד הטוב ביותר, כלים וחומרים שונים לחלוטין מאלו המאפיינים ניקיון בית רגיל בשגרה.

  בית חדש הוא למעשה בית ריק שאין בו חפצים ושום דבר רק חלל ריק. מה שכן יש בו, והרבה, זה פסולת בניין, הרבה ליכלוך וצבע מכל הסוגים שאפשר לדמיין. כמובן אבק בכל פינה, עפר וחול המכסים כל פינה טובה מהבית החדש, שברי זכוכית, שברי מתכת, שברי עץ מפוזרים בכל מקום, כתמים של צבע ובטון שנדבקו לרצפה ורק אלוהים יודע איך אפשר להסיר אותם.

  ואתם כבר צועקים לשמים ברוב כל הבלגן הזה

  כדי לנקות בית חדש צריך להיות מוכנים לכרוע על ארבע, להכין הרבה מים לבית, הרבה עבודה עם סקוטש, ושפכטל ולהתכונן להפסיד כמה ימים טובים של ימי עבודה,שבהם אתם מפסידים ימי חופשה שלכם כדי לנקות את הבית החדש שאתם הולכים להכנס אליו.

  במקום זאת, תנו למקצונים לעשות את העבודה בשבילכם.תנו לנו יום אחד שלם ואנחנו מכינים לכם את הבית שייראה כמו שהוא לעולם לא נראה, ואולי גם לא ייראה לעולם.

  לאחר שאנחנו נבקר בבית שלכם ונעניק לו ניקיון בית חדש, הוא יהיה הבית הכי נקי בשכונה, בית נקי, מבריק וריחני שעושה חשק חזק להיות בו.

   

  צוותי הניקיון של קליניקס פלוס עומד לשירותכם

  את כל ביצוע העבודות ניקיון בתהליך ניקיון בית חדש ולפני איכלוס, אנחנו מבצעים בעזרת צוות עובדים מיומן ומקצועי ומסור שאנו מכשירים במיוחד למטרה זאת.

  חברת קליניקס פלוס ואנשיה הם צוות מיומן והם מכירים את כל החומרים, הכלים והמכשירים העומדים לרשותם, המנקים אצלנו יודעים כיצד להשתמש בהם על מנת להפוך משימות בלתי אפשריות, לעבודות קלילות ומהירות שאפשר לסיים אותן במהירות וביעילות.

  אנו עושים שימוש בחומרי ניקיון רבי עוצמה ולא חוסכים בדבר בכדי שלכם יהיה ניקיון כמו שצריך, כלים שאין בבתים פרטיים, וגם במכשירים ייעודיים היודעים לבצע עבודות ספציפיות חשובות כמו למשל מכונת קיטור המיועדת לחטא את חדר האמבטיה, חדר השירותים והמטבח שלכם, או כמו מכונת פוליש שתעניק לרצפה שלכם ברק יוצא דופן וריח טוב, אחרי חודשים שהיא הייתה מחוסה באבק וליכלוך מהבניה

  בכל שנה ושנה, חברת קליניקס פלוס מבצעת מאות בתים ומעניקה את השירות הזה של ניקיון בית חדש ובתים לפני איכלוס למאות בתים חדשים ברחבי הארץ, ולעיתים אנו אף מספקים את השירות באמצעות שיתופי פעולה למינהם למשל קבלנים המזמינים אותנו לבצע את השירות לפני שהם מוסרים את הדירה ללקוחות שלהם.

   

  חברת קליניקס פלוס תעמוד לשירותכם מתי שצריך ותיתן לכם את השירות הטוב ביותר שאפשר לבקש.

  ניקיון לפני כניסה לדירה זה אנחנו.

   

אורי

קליניקס פלוס הבחירה הנכונה

 • שלח טופס

נכנסים לבית חדש? ​​​​​​​

תנו לנו לעשות אותו מבריק יותר

חברת ניקיון מקצועית
YeshBe - בניית אתרים בחינם

©כל הזכויות שמורות לקליניקס פלוס, חברת ניקיון וניקיון לפני איכלוס