ניפגש לקפה? מלא/י את פרטיך ואשמח להיפגש

 • אחזקת מבנים, ושירותי ניקיון

  קליניקס פלוס מציעה למגוון קהלי היעד שלה שירותי אחזקת מבנים: פוליש והברקה קריסטלית, הברקת פרקטים, ניקוי שטיחים וספות, ניקוי חלונות, ניקיון משרדים, שירותי הדברה, ניקיון חדרי מדרגות, משרדים ובתים פרטיים והכול תחת קורת גג אחת.

  תוכן עניינים [הצג]

  אחזקת מבנים על ידי חברה מקצועית

  חוסר במידע רלוונטי גורם ללקוחות פרטיים ולבעלי עסק להעסיק כמה וכמה אנשי מקצוע המופקדים על ניקיון מרחב המחייה ותחזוקתו, במקום לאגד את כל השירותים תחת חברה אחת.

  במקרה זה מוצאים עצמם נציגי ועד הבית ונציגי המשרד מבזבזים את זמנם ביצירת קשר תמידי עם כמה חברות ואנשי מקצוע במטרה לוודא יישום של תהליכי ניקיון ואחזקה.

  במרבית המקרים מדובר בכאבי ראש מיותרים. לעתים מדובר גם על בזבוז מיותר של כסף. הרבה יותר יעיל וזול לעמוד בקשר מול חברה אחת המספקת את כל הנדרש בתחום. ואכן,

  מדוע לא לייעל תהליכים, לקצר טווחים ולהסתייע בחברה שתעניק מענה רחב בכל הכרוך לניקיון המבנה ולאחזקתו כראוי? לשם כך קיימות חברות אחזקת מבנים וניקיון.

   

  קליניקס פלוס מבצעת מגוון רחב של שירותים : 

  • ניקיון משרדים
  • ניקיון לפני איכלוס
  • פוליש קריסטל
  • ניקיון לפני כניסה לדירה
  • ניקיון דירות
  • אחזקת מבנים משותפים

  עבודה מקצועית בלתי מתפשרת

  קליניקס פלוס בעלת ותק בתחום ומבצעת עבודתה תוך שימת דגש על צרכי הלקוח. החברה מציעה שירותיה לבתים פרטיים,משרדים, קניונים, מרחבי פעילות, אולמות אירועים, מרכזי קניות, בנייני משרדים וכולי.

  כדי לתת מענה יעיל ואיכותי חשוב כי חברת אחזקת מבנים תספק הדרכה, פיקוח והנחייה צמודה לאנשי הצוות המופקדים על הניקיון והאחזקה השוטפים.

  אנשי הצוות של קבוצת קליניקס עוברים השתלמויות קבועות המסייעות להם להרחיב את תחומי הידע וההתנסות בתחום הניקיון ואחזקת המבנים על כל המשתמע מכך.

   

  הצוות נחשף לידע בתחום חומרי הניקוי, ייעודם ואמצעי הזהירות הנדרשים על מנת לשמור על עצמם ועל המבנה והציוד הקיים בו.

  מעבר לכך, קבוצת קליניקס רואה בשירות כחלק בלתי נפרד מאיכות העבודה. המודעות השירותית של צוותי העבודה מטעם קבוצת קליניקס גבוהה.

  הקשב לצרכי הלקוח ניחן בכל פעולה. החברה לוקחת אחריות מלאה על פעילות העובדים תחת חסותה.

   

  אישורים ותווי תקן

  כל חברה הפועלת בתחום הניקיון ואחזקת מבנים חייבת לבצע את תפקידה תחת תקנים מחמירים כדי לשמור על איכות ומקצועיות. 

  קליניקס פלוס פעולת תחת האישורים הנדרשים ומבצעת פעולותיה בתחום הניקיון והאחזקה על ידי מכשור מתקדם וחומרי ניקיון והדברה בעלי תו תקן.

   

  שירותים כוללים

  קליניקס פלוס מספקת שירותי ניקיון לבתים פרטיים, דירות, חדרי מדרגות, משרדי ארגונים (ציבוריים, ממשלתיים ופרטיים), מבנים של תאגידים, מרכזי בילוי והנאה, מרכזי משרדים.

  אנשי הצוות בעלי הסמכה לניקוי קירות חיצוניים וחלונות בגובה, קרצוף רצפות על ידי מכונות מאושרות בחוק וביצוע פוליש.

  כמו כן מספקת החברה שירותי ניקיון של הציוד הפנימי ברחבי הבית והמשרד כגון ניקוי שטיחים, ספות וחדרי רחצה. לקוחות רבים נהנים גם משירות של הדברה ארוכת טווח (במיוחד במבנים צמודי קרקע),

  ניקיון רחב היקפים לדירות לאחר בנייה או שיפוץ וטרם מכירה או השכרה, ואחזקת מבנים מקצועית.

   

אורי

קליניקס פלוס הבחירה הנכונה

 • שלח טופס

נכנסים לבית חדש? ​​​​​​​

תנו לנו לעשות אותו מבריק יותר

חברת ניקיון מקצועית
YeshBe - בניית אתרים בחינם

©כל הזכויות שמורות לקליניקס פלוס, חברת ניקיון וניקיון לפני איכלוס