חברת ניקיון בצהלה

מחפשים חברת ניקיון בצהלה? אנו שמחים לבשר לכם שהגעתם בדיוק למקום הנכון! חברת Cleanix Plus מבצעת עבור קהל לקוחותיה את כל שירותי הניקיון לרבות ניקיון לפני אכלוס, ניקיון אחרי שיפוץ, ניקיון משרדים, פוליש קריסטל ועוד. אנו מקפידים על שימוש בחומרי הניקיון ובציוד המתקדמים ביותר עם דגש על חומרים ידידותיים לסביבה המחזיקים בתו תקן ומאושרים לשימוש על ידי משרד הבריאות בישראל. דרכנו תוכלו לשפר את איכות החיים שלכם, לחסוך זמן יקר ואנרגיה. כי נקי זה Cleanix Plus.

 

חברת ניקיון בצהלה - איך זה עובד?

יש לא מעט חברות ניקיון העובדות בכל הארץ. בעוד חלק מהחברות מתמחות בשירותי ניקיון ספציפיים כמו למשל ניקיון קליניקות ומרפאות או ניקיון אחרי שיפוץ, יש חברות המספקות מגוון של שירותים. לכן, קודם כל, לפני שאתם בוחרים חברת ניקיון כזו או אחרת עליכם לוודא כי היא אכן מספקת את השירותים להם אתם זקוקים. לאחר מכן וודאו כי החברה נחשבת לאמינה, כי היא פועלת מולכם עם חוזה, בעיקר שמדובר בשירותי ניקיון למשרדים לטווח הארוך וכי הכל כתוב בצורה מסודרת על פי חוק.

 

חברת ניקיון משרדים - מה זה כולל?

כל משרד וכל חברה בנויים אחרת ולכן יש להתאים את סוג השירות באופן ספציפי לצרכים שלכם. זה בא לידי ביטוי הן בהיבט של הפעולות ניקיון ותחזוקה שיש לבצע במקום והן בהיבט של מספר הפעמים בשבוע שיש צורך בשירות. גם כמות אנשי הצוות שנשלחת על ידי חברת הניקיון תלויה בהיקף השירותים להם אתם זקוקים. ניתן לחלק שירותי ניקיון משרדים לשלוש קבוצות עיקריות:

1. ניקיון משרדים וחברות קטנים של עד 70 מר - בדרך כלל, חברות קטנות זקוקות לשירותי ניקיון בין 1-2 פעמים בשבוע. השירות כולל ניקיון ופינוי אשפה, ניקיון חדר מדרגות, ניקיון רצפה, אבק מכל המקומות והמשטחים, ניקיון שירותים, מטבח ואזורים משותפים. כמובן שזה גם מאוד תלוי בסוג הפעילות שהחברה עושה שכן יש הבדל בין חברת הייטק בה כמות האנשים לרוב קבועה לבין בית קפה קטן (סתם לצורך הדוגמא, אנחנו לא מעניקים שירותי ניקיון לבתי קפה או מסעדות).

2. ניקיון משרדים וחברות בינוניים של עד 150 מר - לרוב חברות כאלה זקוקות לשירותי ניקיון אחת ביום. ניתן לקבוע את השעה שבה שירותי הניקיון מתבצעים בין אם זה בבוקר לפני שהעובדים מגיעים ובין אם זה בערב אחרי שכולם הולכים הביתה.

3. ניקיון משרדים וחברות גדולות של למעלה מ-150 מר - במצב כזה לרוב יהיה צורך בשירותי ניקיון קבועים שכן מדובר בכמות גדולה של עובדים, של לקוחות וספקים המגיעים למקום. ברגע שיש לנו חברת ניקיון חיצונית הדואגת לניקיון ולתחזוקה של המקום, אנחנו יכולים להיות שקטים ורגועים שהמקום מתוקתק לאורך כל שעות העבודה.

 

החשיבות של ניקיון משרדים הן עבור החברה והן עבור העובדים על ידי חברת ניקיון בצהלה

יש המון יתרונות בסיוע בחברת ניקיון חיצונית מכמה היבטים. קודם כל ברגע שהעובדים שלנו יודעים שהם מגיעים בבוקר למקום עבודה שהוא נקי, מסודר ומתוקתק זה משפיע על רמת היעילו והפרודקטיביות שלהם בלי שהם בכלל מודעים לכך. אפשר לדמות את זה לגינת משחקים בפארק.

 

אם למשל יש לנגד עיניכם שתי גינות משחקים האחת נקייה ומסודרת והשניה מלאה באשפה ובה המתקנים לא מסודרים כמו שצריך ויש להם כל מיני בעיות בטיחות, מן הסתם תגיעו לגינה המסודרת. ברגע שמקום העבודה מושקע, נקי ומסודר זה פשוט משפיע על העובדים וגורם להם לרמת שביעות רצון גבוהה יותר ממקום העבודה שלהם. בנוסף, מדובר בסוג של כרטיס ביקור. כשאנחנו יודעים שיש לנו ארגון נקי, ארגון מסודר, ארגון שאין בו בלאגן, כשמגיעים אנשים מבחוץ בין אם זה ספקים ובין אם זה לקוחות, זה יוצר רושם חיובי על המקום וזה ממש ממש חשוב

 

היבט נוסף הוא בכל מה שקשור להתנהלות של ההנהלה. הרי יש לנו כל כך הרבה דברים לדאוג להם ביום יום שלנו ולכן כדאי וחשוב להיעזר בחברת ניקיון חיצונית וככה אנחנו בעצם יודעים שאין לנו ממה לחשוש והכל מתבצע כמו שצריך ובזמן.

 

חברת ניקיון בצהלה, שומרים על הבריאות

כולנו יודעים שרמת הניקיון משפיעה על הבריאות. ברגע שהכל נקי מאבק, שאין אשפה והכל מסודר אנחנו מקטינים בעשרות אחוזים את הסיכוי למחלות, לאלרגיות וזיהומים. בואו לא נשכח גם שחיות ומזיקים מסוגים שונים נשאבות לאוכל וללכלוך וזה הדבר האחרון שאתם רוצים להתעסק איתו תוך כדי עבודה זה הדברה של גוקים, נמלים ושאר כאלה.

 

מה ההבדל בין שירותי ניקיון לשירותי תחזוקה?

אנשים רבים מתבלבלים בין שירותי ניקיון לשירותי תחזוקה. בעוד שירותי ניקיון כוללים אך ורק את פעולות הניקיון עצמן, שירותי תחזוקה גם משלבים תהליכים ופעולות נוספות כמו למשל ניקיון מרחבים משותפים כמו למשל כניסות מה שנקרא גם לובי, מדרגות, מעקות, מעליות, ניקיון של החצר או המרפסות המשותפות, שירותי אחזקה בהיבט של אם משהו מתקלקל כמו נורה שנשרפת או מעלית תקולה, אז צריך לתקן או להחליף או לקרוא לשירות מסוים, שירותי גינון ושירותי הדברה. לרוב מדובר בחברות המספקות שירותים לחברות ניהול חיצוניות או ועדי עובדים בבנייני מגורים לעומת חברת ניקיון הפועלות ישירות מול החברה או האדם הפרטי

 

ניקיון לפני אכלוס או אחרי שיפוץ

בין אם מדובר בדירת קבלן אליה אתם נכנסים אחרי תהליך בניה ארוך ובין אם מדובר בדירה או בית אחרי שיפוץ, אין ספק כי שירותי ניקיון של חברת ניקיון בצהלה זה בדיוק מה שאתם צריכים כדי לחסוך זמן יקר, אנרגיה והרבה מאוד כאבי ראש. הרי בכל מקרה יש לכם כל כך הרבה דברים להתעסק איתם והבית שלכם חייב לעבור ניקיון יסודי לפני שאתם עוברים אליו. הניקיון כולל בין השאר:

 ניקיון ארונות מאבק ולכלוך

 יקיון שאריות של רובה וצבע מהשקעים והרצפה

 ניקיון יסודי של הרצפה מאבק כולל פוליש וקס במידת הצורך

 ניקיון רהיטים, ניקיון ספות, ניקיון אבק ולכלוך מהמטבח והסלון

 ניקיון גופי תאורה ושקעים

 ניקיון מכשירי חשמל

 ניקיון תריסים, חלונות, ויטרינות

 ניקיון המרפסת והגינה

 

כמובן שאלו הם רק חלק משירותי הניקיון והרעיון הוא להיכנס לבית נקי, מסודר, התחלה חדשה ורעננה לחיים שלכם.

כל מה שנשאר לכם לעשות הוא ליצור קשר עם חברת ניקיון בצהלה, לקבוע יום ושעה שמתאימים לכם, לחתום על חוזה עבודה מסודר בו יפורטו כל תהליכי הניקיון שמתבצעים בפועל וזהו. אתם סגורים בהיבט של ניקיון

רוצים לשמוע עוד על שירותי ניקיון לחברות ומשרדים, שירותי ניקיון לבתים אחרי שיפוץ או לפני אכלוס? צרו איתנו קשר והנציגים של חברת קליניקס פלוס ישמחו לחזור אליכם ולתת לכם מענה מדויק לכל השאלות. אנו מעניקים שירותי ניקיון בהתאמה אישית באופן ספציפי לפי הצרכים של כל לקוח שמגיע אלינו. אנו מתחייבים לניקיון יסודי, עבודה על פי חוזה מסודר, שימוש בחומרי ניקיון מעולים, הקפדה על כללי בטיחות, לוח זמנים ונהלים. מחיר הוגן ותוצאות מרהיבות ללא פשרותהצטרפו לקהל הלקוחות שלנו ואנו מתחייבים בפניכם שתהיו סופר מרוצים.

נכנסים לבית חדש? ​​​​​​​

תנו לנו לעשות אותו מבריק יותר

חברת ניקיון מקצועית
YeshBe - בניית אתרים בחינם

©כל הזכויות שמורות לקליניקס פלוס, חברת ניקיון וניקיון לפני איכלוס