חברת ניקיון בנתניה

מחפשים חברת ניקיון בנתניה? אנו גאים לבשר לכם כי הגעתם בדיוק למקום הנכוןהמקום שבו מקצועיות, יסודיות, יעילות ושקיפות מלאה מול הלקוח נפגשים. אנו גאים לצרף אתכם למאות הלקוחות המרוצים שלנו ומתחייבים להעניק לכם את השירות הטוב והמקצועי ביותר ללא פשרות.

 

חברת ניקיון בנתניה - חשיבות הניקיון בחיינו

אחד הדברים החשובים ביותר כאשר אנחנו מדברים על ניראות של בית או משרד הוא כמובן הניקיון. הניקיון חשוב מאוד לא רק בהיבט של היגיינה וסדר במרחב אלא גם בהיבט של רושם ראשוני כאשר אנו מזמינים אורחים הביתה או מגיעים אלינו לקוחות למשרד. ברגע שרואים שהבית או המשרד שלנו נקיים זה מותיר רושם שאנו אנשים מאורגנים, נקיים ויסודיים וכמובן נוסיף את העובדה שמי מאיתנו לא אוהב לחיות או לעבוד במרחב נקי ומסודר. הבעיה היא בעת המודרנית כי לרבים מאיתנו אין את הזמן לנקות ולסדר את הבית או המשרד וכאן בדיוק נכנסת לתמונה חברת ניקיון בנתניה. אם אתם גרים בנתניה והסביבה או המשרד שלכם נמצא בנתניה, חברת ניקיון בנתניה הוא כנראה הפתרון האידיאלי עבורכם.

 

על מה חשוב להקפיד כאשר אנחנו שוכרים שירותים של חברת ניקיון בנתניה?

בראש ובראשונה חשוב מאוד להקפיד על המשכיות וזמנים קבועים. בהנחה ואתם רוצים שירותי ניקיון לבית הפרטי שלכם בדקו עם חברת הניקיון אם הם יכולים להתחייב על יום קבוע בשבוע ושעה קבועה. במידה ואתם רוצים לנקות את המשרד שלכם בדקו אם יש להם מספיק זמינויות של מנקים, רצוי קבועים במידה ואתם צריכים שירותי ניקיון באופן קבוע וכמובן התחייבות על שעות קבועות בכל יום. משרדים רבים דורשים צוות נקיון של שניים עד שלושה מנקים לשעות הבוקר למשל על מנת להכין את המשרד ליום העבודה. דבר נוסף שחשוב לבדוק הוא כי חברת הניקיון הינה בעלת נסיון ומנקה בתי מגורים או משרדים היות ואתם לא רוצים חברה לא מנוסה שלא יודעת להתנהל שתצבור נסיון על הגב שלכם לכן חשוב שזו תהיה חברת ניקיון בעלת נסיון ומוניטין


מחפשים חברת ניקיון בנתניה? חברת CLENIX PLUS היא חברת הניקיון המובילה בישראל. אנו מספקים את כל שירותי הניקיון תחת קורת גג אחת לרבות ניקיון לאחר שיפוץ, ניקיון משרדים, ניקיון בתים לפני אכלוס ועוד. דרכנו תוכלו להנות מכניסה לנכס נקי, מתוחזק ומתוקתק מבלי להתפשר על איכות ומבלי לעגל פינות. לפרטים נוספים על שירותי חברת ניקיון בנתניה צרו איתנו קשר ואנו נשמח להעניק לכם מענה מלא לכל השאלות.

 

מתי צריך להיעזר בשירותי חברת ניקיון?

ובכן יש כל מיני מצבים בהם כדאי להיעזר בשירותים של חברת ניקיון בנתניה. למשל, כשהבית שלנו עובר שיפוץ. לאחר השיפוץ, הבית מלא באבק, שאריות של צבע, טיח, רובה וכדומה, לכן שירות ניקיון מחברה מקצועית יכול לסייע לנו רבות ולאפשר לנו להיכנס לבית נקי בראש שקט.

 

ניקיון אחרי שיפוץ - עושים לעצמנו חיים קלים ונכנסים לבית נקי אחרי שיפוץ

למעשה, כשאנחנו עוברים לבית אחרי שיפוץ או לבית לפני אכלוס, יש כל כך הרבה דברים שאנחנו צריכים לדאוג להם בלי קשר לניקיון. אנחנו צריכים להעביר את הדברים שלנו ממקום המגורים הקודם, לדאוג לילדים לסידור ביום המעבר, לתאם עם קבלנים כל מיני פינישים שעדיין לא בוצעו כמו למשל התקנת גופי תאורה שתמיד נדחים לסוף של הסוף, לסדר דברים בעבודה שזה עוד לחץ בפני עצמו, תיאומים של הובלות, חברות תקשורת שצריכות להגיע וזו רק רשימה חלקית. הדבר האחרון שאתם צריכים כאשר אתם נמצאים לפני כניסה לבית שלכם זה גם לנקות אותו. אין כמו חברת ניקיון בנתניה שתדאג לכל מה שצריך לאחר השיפוץ בין אם זה ניקיון יסודי של הארונות, ניקיון אבק מכל הרהיטים או הדברים שהגיעו, ניקיון יסודי של הרצפה, פוליש במידת הצורך, ניקיון שאריות של רובה או צבע, שטיפה של כל הרצפה באופן יסודי, ניקיון חלונות ותריסים ועוד. כך אתם חוסכים זמן יקר ופשוט מפנים לעצמכם את התקופה הקרובה להתעסק עם דברים אחרים.

 

מהם היתרונות של שירותי ניקיון משרדים?

מצב נוסף בו מומלץ להיעזר בשירותים של חברת ניקיון בנתניה הוא ניקיון משרדים. פרט לחיסכון בזמן שכבר הזכרנו קודם לכן, שירותי ניקיון משרדים יסייעו לנו להציג את המשרד שלנו בדיוק כמו שאנחנו רוצים. ספקים, לקוחות, עובדים, כולם בוחנים אותנו בזכוכית מגדלת וכשהכל נקי, מסודר ומתוקתק פשוט זה עושה עבורנו עבודה מצוינת מכל הבחינות.

דמיינו לכם שלקוח שהזמנתם לפגישה סופר חשובה במשרדים שלכם מגיע להכין לעצמו קפה לפני הפגישה, בלי שאף אחד שם לב אליו. הלקוח שרק רצה לשתות קפה רואה את הכיור מלא בכלים, את הפח מפוצץ בניירות וזבל והרצפה דביקה מעוגת היום הולדת שאכלו כולם לאחר ארוחת הצהריים מאתמול. זוועה. זו רק אחת מהסיבות שאתם רוצים לצדכם חברת ניקיון שמתמחה בניקיון משרדים.

בנוסף, מנתונים עולה כי כאשר המשרד נקי, מסודר ומתוקתק העובדים עובדים בצורה הרבה יותר יעילה, פרודקטיבית ורמת שביעות הרצון שלהם במקום העבודה עולה פלאים. אין עסק שלא רוצה עובדים שמחים ומאושרים שיתרמו רבות לעבודה במשרד או בארגון

 

מה חשוב לבדוק כאשר בוחרים חברת ניקיון בנתניה?

ובכן יש כמה קריטריונים שכל חברת ניקיון בנתניה או בכל אזור בארץ חייבת לעמוד בהם.

הדבר הראשון הוא קודם כל הניסיון והמקצועיות של החברה בהיבט של איך הדברים מתבצעים. כאן נכנס לתמונה כל נושא ההכשרה של מנהלי החברה עבור העובדים שלהם. חברה המספקת לעובדים של קורסים והכשרות מתאימות, מסבירה באופן מקצועי איך כל לקוח מקבל את שירותי הניקיון ומה בדיוק דרוש בכל מקום, כבר מקבלת כמה נקודות זכות.

היבט נוסף הוא פגישת ייעוץ. חברה שסוגרת איתכם את כל הפרטים בטלפון איננה מקצועית בכלל

חובה לקיים פגישת ייעוץ מסודרת בה נציג של החברה מגיע אליכם, בודק את המקום, מסתכל אילו שירותי ניקיון כלולים בתהליך ומבין את הצרכים שלכם לעומק.

 

דבר נוסף שווה לכם לבדוק הוא חוזה עבודה. חייב להיות חוזה מסודר שחתום בין שני הצדדים ומאגד את כל הנתונים הטכניים של מה שסגרתם. בחוזה יאוגדו כל התנאים על פי חוק בין אם זה כמות הפעמים שעובדי החברה מגיעים לנקות, האם מדובר בחוזה חד פעמית או קבוע, מה קורה אם צד אחד מפר את מה שכתוב בחוזה, באילו שעות וימים מתבצע הניקיון, הסדר התשלום ועוד.

 

קריטריון נוסף בהיבט של בחירת חברת ניקיון איך לא אם הציוד וחומרי הניקיון בהם החברה עושה שימוש. אנו חיים בעידן ששם דגש רב על שימוש בחומרי ניקיון ידידותיים לסביבה ואיזון אקולוגי. לכן, חשוב לבחור בחברה שעושה מצד אחד שימוש בחומרי ניקיון ייעודיים התואמים את חומרי הגלם מהם החלל בנוי בין אם זה פרקט, זכוכית אם רהיטי עץ מלא ומצד שני בוחרת בחומרים ידידותיים לסביבה המחזיקים בתו תקן של משרד הבריאות בישראל.

 

שירותי ניקיון משרדים - כל כמה זמן זה דרוש?

ובכן לשאלה זו אין תשובה חד משמעית. כל משרד, חברה, עסק, או ארגון בנויים אחרת ויש בהם כמות שונה של עובדים. בעיקרון ההמלצה היא לבתי עסק ומשרדים קטנים של עד 80 מר להיעזר בשירותי ניקיון של חברה חיצונית פעמיים בשבוע, לחברות בינוניות עם משרדים בגודל של בין 80-150 מר להיעזר בשירותי ניקיון בין 4-5 פעמים בשבוע ועבור חברות גדולות להיעזר בשירותי ניקיון קבועים ושוטפים לאורך כל היום משום שהתנועה במקומות כאלה היא מאוד גבוהה.

 

 

לסיכום, אם עדיין לא נעזרתם בחברת ניקיון חיצונית, זה הזמן לעשות שינוי ולהפוך את החיים שלכם להרבה יותר קלים ופשוטים. אנו חיים בעידן שהכל קורה כאן ועכשיו, יש לנו כל כך הרבה דברים להתעסק איתם ולכן חברת ניקיון יכולה להוריד הרבה מהעומס ולחסוך לכם זמן יקר והרבה מאוד אנרגיות וכאבי ראש.

 

חברת קליניקס פלוס שמה דגש על התאמת שירותי ניקיון בהתאמה אישית לפי צרכי הלקוח:

 סוג השירות - אנו מודעים שבכל נכס בין אם מדובר בדירת חמישה חדרים בנתניה, בית קרקע או משרדים בנתניה יש צרכים אחרים בהיבט הניקיון ולכן אנו מספקים שירותי ניקיון בהתאמה אישית. תמיד נקיים שיחת ייעוץ ואפיון צרכים לפני שאנחנו סוגרים משהו עם לקוחות. פינוי אשפה, ניקוי מדרגותפוליש קריסטל, ניקוי אבק מארונות, ניקוי חדרי שירותים, אמבטיה וכלים סניטריים - אלו הם רק חלק מהשירותים שאנו מציעים. נשמח להתאים לכם את חבילה הניקיון לפי הצרכים המדויקים שלכם ולפי התקציב העומד ברשותכם.

• זמנים - בעוד יש אנשים המעדיפים שירותי ניקיון חד פעמיים כמו למשל כניסה לפני אכלוס, אחרים יעדיפו שירותי ניקיון קבועים, אחת ליום בשעה 7:00 בבוקר. יש לנו צוות מקצועי הפועל באזור המרכז והשרון כך שאנו יכולים לבצע את הניקיון בזמנים שמתאימים לכם.

מחיר הגון - כשאתם בוחרים בקליניקס פלוס אתם יכולים להיות בטוחים שאתם בידיים טובות, שאתם לא מתפשרים על השירות ושאתם יכולים להוריד מעצמכם את כל מה שקשור לניקיון הנכס. אנו מתחייבים להגינות, מקצועיות ויעילות לאורך כל הדרך

נכנסים לבית חדש? ​​​​​​​

תנו לנו לעשות אותו מבריק יותר

חברת ניקיון מקצועית
YeshBe - בניית אתרים בחינם

©כל הזכויות שמורות לקליניקס פלוס, חברת ניקיון וניקיון לפני איכלוס